Rezort Drevenice Terchová sa nachádza priamo v obci Terchová, v rodisku nášho slávneho Juraja Jánošíka. V priamom susedstve Národného parku Malá Fatra sa ocitnete v srdci dych berúcej slovenskej prírody, akú nám môžu mnohí závidieť.

JANOSIK5I vďaka tomu sa Rezort Drevenice Terchová stáva čoraz populárnejšou destináciou nielen na samotný oddych, ale je aj cieľom team buildingových aktivít, školení a motivačných programov. Je nesporné, že príroda inšpiruje a dodáva energiu. Čo je však ešte dôležitejšie okolie rezortu poskytuje obrovské množstvo služieb a outdoorových aj JANOSIK4indoorových eventov. Máte chuť na bowling, squash, futbal alebo raft? Alebo ešte lepšie na miestne špeciality?

V Prvom horskom pivovare Vŕšky, ktorý rezortu patrí, si môžete skúsiť varenie vlastného piva priamo s hlavným sládkom a miestni vás naučia JANOSIK2ťahať korbáčiky. Po ťažkom dni dobre padne trocha wellnesu, posedenie pri vatre s muzikou alebo rozkúrený krb priamo vo vašom apartmáne.Kvalitná gastronómia tu má určite tiež svoje miesto. Reštaurácia v Penzióne Vŕšky, ktorý je pulzujúcim srdcom areálu, je vyhľadávaným kulinárskym miestom regiónu. Určite neoľutujete, ak ochutnáte miestne špeciality priamo zo zabíjačky, pečené bravčové rebierka alebo niektorý z dezertov.

Jedným z najväčších lákadiel rezortu sú práve samotné drevenice. Ponúkajú unikátnu kombináciu tradičnej, šarmantnej architektúry a JANOSIKvýborného technického vybavenia, takže WiFi alebo satelitná televízia sú samozrejmosťou. Časť dreveníc sa prenajíma priamo, ďalšiu časť využívajú ich majitelia na vlastný oddych alebo cez rezervačný systém recepcie ponúknu ďalej, pričom posledné apartmány sa dopredávajú. Rezort Drevenice Terchová dokáže ubytovať spolu viac ako sto hostí, je teda ideálny i pre väčšie skupiny.

JANOSIK3Čerešničkou na torte je nonstop hotelový servis. Miestne špeciality alebo vychladené vlastné Pivo Vŕšky, ktoré bolo ocenené pivnou korunkou, vám prinesú až do postele. Rezort Drevenice Terchová navyše v súčasnosti ponúka niekoľko zvýhodnených dovolenkových balíkov a taktiež uskutočnenie školiacich programov vrátane interaktívneho večera Za tajomstvami varenia piva. Ak práve hľadáte to správne miesto pre váš najbližší výjazd alebo motivačné vzdelávanie, Rezort Drevenice Terchová je ideálnym riešením za dostupnú cenu. Viac na www.dreveniceterchova.sk.