Golfová túra RANGE ROVER Golf & STYLE TROPHY , ktorá zvýrazňuje golfovú hru v spojitosti s výnimočným prémiovým produktom, zahájila v tomto roku svoj 5. ročník. Túra pozostáva z ôsmich turnajov odohrávajúcich sa počas šiestich mesiacoch na dvoch ihriskách.

V poradí jej tretí turnaj sa odohral na golfovom ihrisku Welten v Báči 1.júna 2013. Na začiatku to vyzeralo, že hráčov potrápi nepriaznivé počasie, no nakoniec bol príjemný slnečný golfový deň. Padali aj veľmi pekné výsledky a zlepšenia HCP.

Najlepšou hráčkou v kategórií A sa už tradične stala Natália Hečková, ktorá ihrisko zahrala na pekných 78 rán. O ranu viac sa podarilo zahrať Karolovi Borguľovi, ktorý sa umiestnil na druhom mieste. Tretie miesto s počtom rán 81 si odniesol Rastislav Antala. V kategórií B, v ktorej súťažia hráči s HCP 18,1 až 54 sa víťazom so 46 stablefordovými bodmi stal Metej Ribanský, ktorý si svoj HCP zlepšil z 37 na 31. Druhú priečku obsadil Ladislav Hodinka, ktorý tiež odchádzal so zlepšeným HCP na 24,9. Na peknom treťom mieste sa umiestnil Miroslav Boris, ktorý si svoj HCP zlepšil zo 41 na 35.

Taktiež sa odovzdávali ceny aj za doplnkové súťaže. Najdlhší odpal z mužov zahral Juraj Magyar a zo žien nikto iný, ako Natália Hečková. K jamke zahrala najbližšie Natália Bajnoková a to 6,33 m. Tento rok je pridaná aj súťaž Hole in one, no tú sa ešte zatiaľ nikomu nepodarilo zdolať.
Všetci víťazi si odniesli pekné vecné ceny od partnerov ako aj originálne trofeje.