• Nový Jaguar XF bude odhalený 24. marca 2015
  • Pozrite si premiéru v dramatickom štýle online na linku: LIVE STREAM o 20:00 (19:00 GMT)
  • Nový Jaguar XF ponúka bezkonkurenčnú kombináciu kultivovanosti, hospodárnosti, dynamiky a dizajnu spolu s jedinečnými technológiami
  • Kompletné technické údaje budú oznámené 1. apríla na autosalóne v New Yorku

Nový Jaguar XF absolvuje netradičné predstavenie v Londýne už 24. marca tj. týždeň pred oficiálnou premiérou na autosalóne v New Yorku. Jim Dowdall anglický kaskadér známy z účinkovania vo viacerých fimoch napr. James Bond, Bournou mýtus alebo Indiana Jones sa posadí za volant nového modelu a prejde s autom vo veľkej výške nad vodou na dvoch oceľových lanách, ktoré majú priemer 34 mm. Model XF sa prvýkrát predstavil verejnosti v roku 2007 a stal sa najpredávanejším a najoceňovanejším modelom značky Jaguar. Druhá generácia modelu XF ponúkne úplne nový model založený na celohlinníkovej platforme. Vďaka nízkej hmotnosti a vysokej účinnosti bude nové XF patriť k najhospodárnejším modelom vo svojej triede so spotrebou len 4l/100km.

Ian Callum, šédezajnér Jaguar: “Pevné verím, že nový Jaguar XF bude najkrajšie vozidlo vo svojom segmente. Elegantné, výrazné a verné tradícii športových modelov Jaguar.”
Pozrite si premiéru online na jaguar.com/newxf o18:00 (19:00 GMT)
Sledujte nás na: #NewXF

Zdroj: Jaguar